CITROËN C5 AIRCROSS & C5X

EASY DAYS

Është e lehtë për të vendosësh për CITROËN CITROËN C5 AIRCROSS SUV ose C5 X!
C5 Aircross ka modernizuar qëndrimin e tij dhe tani tregon akoma më shumë fuqi dhe dallueshmëri. Një model komforti, modulariteti dhe i disponueshëm në një version hibrid plug-in, C5 Aircross është ridizajnuar për t’u bërë edhe më tërheqës.
Me stilin e tij, C5 X përfaqëson në mënyrë të përsosur filozofinë e Citroën-it. Plotësisht origjinal, C5 X është një kombinim i elegancës së një sedani, dinamizmit të një limuzine dhe qëndrim të ngritur të një SUV.
Dorëzimi i shpejtë!

CITROËN C5 AIRCROSS SUV me disa zgjedhje motorrësh: PureTech 130 S&S EAT8, Blue HDI 130 S&S EAT8, PureTech 130 S&S BVM6
I pajisur me:
ABS/REF/AFU/ESP/ASR Sisteme për siguri active
6 Airbag
HILL ASSIST ndihmë gjatë ngjitjes përpjetë
Freni i dorës elektrik
Cruise Control me limitues të shpejtësisë
Mbyllje qendrore me telekomandë (x2 celësa)
ISOFIX në ulësen e pasagjerit
ISOFIX në ulëset e pasme
Tregues për vendosjen e rripit të sigurisë
Active Safety Break – sistem frenimi
Coffee Break Alert – sinjalizues për lodhjen e shoferit
Limitues shpejtësive, njohës i shenjave të trafikut
Dritat e ditës LED
Dritat e ditës automatike
Dritat e pasme me efekt 3D
Instrumentabela analoge
Citroën Connect Radio me 8” ekran, Blutooth, 6 autoparlantë, USB, DAB, Mirror Screen
USB për ulëset e pasme, 12V prize në bagazh
Timon nga lëkura
Timoni me rregullim lartësie dhe thellësie
Mbështetëse e dorës në ulëset e para
Timon elektrik
Rrota Alumini 17” Ellipse
… edhe më shume.
Përjetoni kënaqësinë e ngasjes hibride me CITROËN C5 X Shine Pack Hybrid 224 ë-EAT8
I pajisur me:
ABS/REF/AFU/ESP/ASR – sistemet e sigurisë aktive,
Ndihma HILL ASSIST gjatë ngjitjes përpjetë
ISOFIX në të dy uleset anësore në stolin e pasmë
Paralajmërim për rripin e sigurisë
SIGURIA E PAKETËS: Kontrolli adaptiv i lundrimit me funksionin Stop & Go,
Sistemi i paralajmërimit, Njohja e shenjave të komunikacionit
Frenimi aktiv i sigurisë, sistemi i ndihmës në autostradë
Visio Park 360° mbikëqyrje për asistencë parkimi
Dritat LED gjatë ditës dhe fenerët LED
Dritat automatike të drejtimit të ditës
AHB automatike me rreze të lartë/të ulët
Panele instrumentesh e personalizuar dixhitale 7″ TFT me dritë ambienti
Head Up me ekran të xhamit të përparmë përpara shoferit
Citroën Connect Radio 12″ ekran, Bluetooth, 8 altoparlantë, 4 x USB, 12V, prizë, pritje dixhitale DAB, ekran pasqyrë
BlueTooth
Dekor i tastierës së instrumentit/dyerve me veshje kromi prej druri artificial-mat ngjyrë kafe
Karikues OBC (karikues në bord) 3.7 kW
Bateri litium-jon me kapacitet 12.4 kW
Frameless – Pasqyrë e brendshme elektrokrome me tregues të baterisë % të ngarkuar në Hybrid
Rregullimi i ndenjëseve Hype Black në lëkurë të zezë, uleset e përparme me ngrohje
Kondicioner automatik me dy zona
Pasqyra të jashtme me energji, me ngrohje dhe të palosshme me energji me tregues LED dhe dritë aksesi LED
Jastëkë hidraulikë progresivë ™ – amortizues progresiv
Xhama shtesë anësorë të përparme/të pasme rezistente ndaj zërit
Rrotat 19″ të aliazhit të lehta AERO X me prerje diamonti (205/55 R19)
… dhe shumë pajisje tjera!

Delfin Auto së bashku Banken TEB, sjellin ofertën me të mire financiare:
– Ofertë special
– Interes Preferencial,
– Financim deri në 100%,
– Maturitet deri në 84 muaj,
– Aprovim i shpejtë

Ofertë speciale, dërgesë e shpejtë!
Është e lehtë të vendosësh.
Na kontaktoni menjëherë në pikën më të afërt të shitjes ose online dhe zbuloni ofertën për të gjitha modelet Citroën C5 Aircross ose C5 X.
Shfrytëzoni ofertën më të mirë në treg dhe plotësoni një nga dëshirat më të rëndësishme.
Vizitoni Showroom-in tonë dhe informohuni në detaje.